Ostaloprimera

Jasno se vidi kako je lopta prešla liniju: pogledajte Messijev nepriznati gol protiv Valencije

27. studenog 2017. - 08:54

U derbiju 13. kola španjolskog nogometnog prvenstva Valencia i Barcleona su na Mestalli odigrali 1-1 (0-0), a hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu do 68. minute.

Domaće je u vodstvo doveo Rodrigo (60), a konačni rezultat postavio je Jordi Alba (62).

Ipak, susret će ostati upamćem po nevjerojatnoj pogrešci sudaca koji u 30. minuti nisu priznali potpuno regularan pogodak Barcelone. Messi je pucao s ruba kaznenog prostora, lopta je išla ravno u vratara Valencije Neta kojemu je prošla kroz ruke, a zatim i kroz noge te udarila u tlo kojih pola metra iza gol-linije prije no što se odbila u polje.

Igrači Barcelone krenuli su slaviti pogodak, ali suci nisu zaustavili igru pa je Valencia u protunapadu umalo postigla pogodak. Na televizijskoj snimci jasno se ...

23. travanj 2024 21:06