Strani nogometRaspoloženi strijelci

Golijada prve večeri: Real sigurao prolaz, Modrić hrvatski rekorder po broju nastupa u Ligi prvaka

21. studenog 2017. - 23:51
2017-11-21T213340Z_1380278995_RC11607CF9D0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-MCI-FEY.JPG

Aktualni europski nogometni prvak Real Madrid osigurao je plasman u osminu finala Lige prvaka nakon što je u susretu petog kola H skupine u Nikoziji pobijedio APOEL 6-0, a prvi pogodak na utakmici postigao je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić.

Plasman u drugi krug natjecanja osigurao je i Bešiktaš pridruživši se tako Tottenhamu, Manchester Cityju, PSG-u i Bayernu kojima je to uspjelo već nakon četiri kola.

"Kraljevski klub" je rutinski odradio gostovanje u Nikoziji. Sav posao europski prvak je obavio u prvom poluvremenu postigavši četiri gola, a potom u nastavku potvrdio pobjedu s još dva gola.

Mrežu APOEL-a načeo je Modrić u 23. minuti sjajnim pogotkom s više od 20 metara. Bio je to njegov prvi pogodak za Real nakon više od godinu dana. Posljednji put među strijelce s...

25. travanj 2024 19:44