Strani nogometnakon prvijenca

Vlašić oduševio i rasplakao Blanku: On čini svoje suigrače boljima, a to smo očekivali od drugih

Piše SN
29. rujna 2017. - 14:55

Nikola Vlašić postigao je prvijenac u dresu Evertona, u ogledu Europske lige protiv Apollona (2-2). Bivšeg veznjaka Hajduka je Gylfi Sigurdsson gurnuo u situaciju jedna na jedan, a Vlašić je sigurno zabio u bliži kut za 2:1 u 66. minuti, pišu Sportske novosti.

Inače, gosti s Cipra poveli su u 12. minuti golom Adriana Sardinera, a izjednačio je Wayne Rooney u 21. minuti, nakon velike pogreške gostujuće obrane. U 86. minuti gosti su ostali s igračem manje, no samo dvije minute kasnije izjednačio je Yuste.

Nikola Vlašić ušao je u igru u 46. minuti umjesto Idrisse Gueyea i na kraju zaradio najveću ocjenu (8) uz opisni dodatak:

"Vlašić je u drugom dijelu odigrao sjajno. Vratio je dinamiku u igru Evertona, i jak ritam koji često nedostaje momčadi, a onda još sve potvrdio svojim ...

19. travanj 2024 12:27