Strani nogometTaman grad svjetlosti

Bayern nikako do slavlja u Parizu: sjećate li se tko je za Bavarce zabio jedini gol na Parku prinčeva?

Piše R. R.
28. rujna 2017. - 01:32
2017-09-27T205930Z_2028917715_RC1612DF0AF0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-PSG-BAY.JPG

Bayern je na kraju doživio težak poraz u Parizu, ovaj je baš bio bolan i zbog činjenica da je PSG bio zaista na visokoj razini. Bilo bi nepravedno kazati da su Bavarci bili loši, imali su i oni svojih prilika, jako dobrih.Posebno nakon što se oporavili od šoka i ranog vodstva domaćina već u drugoj minuti. Tko zna kojim bi smjerom utakmica otišla da je prvo u 12. minuti Thomas Muller bolje reagirao, da Alphonse Areola nije u 19. minuti zaustavio šut Javija Martineza ili da je na u 22. minuti Robert Lewandowski bole šutirao

Sve je to sada slava utjeha Bayernu, ostaje uz ovih 0:3 još jedan podatak koji je doista začuđujući,. Bayern je u Parizu gostovao četiri puta, i ubilježio je četiri poraza uz gol razliku 1:9

Prvi dvoboj imali su davne 1994. godine kada je PSG slavio 2:...

20. travanj 2024 15:39