Strani nogometDOMAĆINI IZVAN SEBE

Sergio Ramos velemajstorski obranio gol rukom: pogledajte reakciju suca Kuipersa

Piše R. R.
26. rujna 2017. - 23:50
2017-09-26T191052Z_2080656743_RC13F9C0AFB0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-DOR-MAD.JPG

Bilo je još uvijek 0:0, igrala se 14. minuta kada je Phillip dočekao centaršut i odmah šutirao. Zrakom je poletio vratar Keylor Navas, činilo se da je on obranio, ali je iza njega bio i Sergio Ramos koji je s crte odbio loptu. Ali kako – rukom.

Nizozemski sudac Kuipers nije se oglasio,. Izazvao je veliki gnjev domaćina, ali nije pokazao na bijelu točka. Usporena snimka je međutim pokazala da je ovo bio čisti penal za Borussiju i primjerena kazna za Ramosa (crveni karton zbog namjernog igranja) no ništa od svega toga.

Četiri minute kasnije poveo je Real Madrid, a tko zna kako bi se utakmica odvijala da je Kuipers postupio ispravno.

20. travanj 2024 14:28