Strani nogometgradski obračun

Zidane nije bio zabrinut nakon dva gola Atletica, Simeone ima samo riječi hvale za svoje igrače

11. svibnja 2017. - 12:49

Trener nogometaša Reala iz Madrida Zinedine Zidane rekao je kako nije bio zabrinut u 16. minuti kada je Atletico poveo sa 2-0 u uzvratnom susretu polufinala Lige prvaka, dok je trener domaćeg sastava Diego Simeone istaknuo kako je primljeni gol za 2-1 u 42. minuti prelomio utakmicu.

"Imali smo problema na početku, zabili su nam rano dva gola, no nije bilo razloga za brigu. Znali smo da ćemo imati prilike za pogodak", izjavio je Zidane na konferenciji za medije.

U 42. minuti je Isco Alarcon smanjio na 2-1 nakon dodavanja Karima Benzeme i tako nakon pobjede od 3-0 u prvoj utakmici otvorio vrata finala.

"Taj gol nam je nanio puno štete", rekao je Simeone.

"Dobro smo bili otvorili utakmicu, doista smo vjerovali da možemo proći, te smo bili blizu".

No Real Madrid je zabio gol i u svojoj 61...

19. travanj 2024 12:06