Strani nogometTKO JE TAJ

Pozdrav Čačiću s Apenina: Mario Pašalić opet zabio za Milan, Crotone šokirao Inter

9. travnja 2017. - 19:23
2017-01-21T211642Z_921999836_RC1A0E032D50_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY.JPG

Nogometaši Crotonea priredili su veliko iznenađenje pobijedivši Inter 2:1 čime su produžili nadu u prvoligaški spas, dok je Milan rutinski stigao do pobjede protiv Palerma 4:0 uz novi pogodak Maria Pašalića.

Crotone je odigrao možda i najbolju utakmicu ove sezone pobijedivši goste iz Milana 2-1. S nova tri boda Crotone se približio zoni spasa na tri boda minusa. Empoli koji drži 17. mjesto, posljednje koje nudi spas, ima 23 boda, a Crotone 20 bodova.

Domaćin je nakon prvog poluvremena vodio 2:0, a oba gola zabio je Diego Falcinelli (18-11m, 22). Inter je u 65. minuti smanjio golom Danila D'Ambrosia (65), no u nastavku susreta nije uspio zabiti i drugi gol kako bi barem izvukao bod.

Ivan Perišić je odigrao cijeli susret, dok Marcelo Brozović nakon očajne predstave protiv Sampd...

23. travanj 2024 21:29