Pogledajte kako je Pašalić donio pobjedu Milanu s dva igrača manje

9. veljače 2017. - 00:28
Mario Pasalic

Hrvatski nogometaši Mario Mandžukić i Mario Pašalić bili su strijelci za Juventus, odnosno Milan za pobjede svojih momčadi u zaostalim susretima 18. kola talijanskog prvenstva, Mandžukić je zabio prvi gol u 2-0 (0-0) pobjedi Juventusa na gostovanju kod Crotonea, dok je Pašalić postigao jedini pogodak u 1-0 (0-0) pobjedi Milana u Bologni.

Pašalić je osigurao tri boda Milanu u samoj završnici utakmice, u 89. minuti kada je izbliza s dva metra zatresao mrežu domaćih nakon odličnog prodora Deloufeua po desnom krilu. Nevjerojatno je kako je Milan do pobjede stigao iako je više od pola sata igrao s dva igrača manje. Naime, još u prvom poluvremenu, u 36. minuti isključen je Paletta, da bi u 59. minuti "pocrvenio" i Kucka. No, umjesto da domaćin iskoristi veliku brojčanu nadmoć, na kr...

25. travanj 2024 06:49