Strani nogometslomili ih u drugom dijelu

Tottenham razbio Southampton u posljednjoj utakmici 18. kola Premierlige

29. prosinca 2016. - 00:18
tott.JPG

U posljednjoj utakmici 18. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham je slavio s uvjerljivih 4-1 (1-1) na gostovanju kod Southamptona.

Domaća momčad povela je već u 2. minuti pogotkom Nizozemca Virgila van Dijka, ali radost navijača Southamptona na St. Mary's stadionu kratko je trajala. U 19. minuti engleski reprezentativac Dele Alli postigao je izjednačujući pogodak, a Tottenham je preokret kompletirao u drugom poluvremenu.

Svojim osmim pogotkom ove sezone prvi strijelac Spursa Harry Kane donio je vodstvo gostima u 52. minuti, koje je mogao i podebljati samo šest minuta poslije. No, loše je izveo kazeni udarac i poslao loptu visoko preko vrata. Ipak, to nije bitnije utjecalo na konačan ishod dvoboja, jer su Korejac Son u 85. minuti i Dele Alli u 87. minuti svojim drugim pogotko...

18. travanj 2024 08:09