Strani nogometfenomenalna forma

Sjajni Brozović s dva gola srušio Jurićevu Genou

11. prosinca 2016. - 23:50
broz (1)

Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović postigao je oba pogotka i bio najzaslužniji za pobjedu Intera protiv Genoe od 2-0 u posljednjem nedjeljnom dvoboju 16. kola talijanskog prvenstva odigranom u Milanu.

Brozović je prvi put zatresao mrežu u Genoe u 38. minuti, kad mu se lopta odbila nakon udarca iz kuta, a hrvatski reprezentativac odlično naciljao i 12-ak metara pogodio donji lijevi kut gostujućeg gola.

Momčad pod vodstvom hrvatskog trenera Ivana Jurića stvarala je prilike pred Interovim vratima, ali što zbog nedovoljne preciznosti u završnici, što zbog odličnih reakcija domaćeg vratara Samira Handanoviča, Genoa nije uspjela postići pogodak.

Promašaje gostiju u 69. minuti ponovno je kaznio Brozović. Portugalac Joao Mario prošao je po lijevoj strani, ubac...

18. travanj 2024 15:38