Strani nogometbravo, momci!

Fiorentina i PAOK pobjedama prošli dalje, asistencije Kalinića i Leovca

8. prosinca 2016. - 20:20
nkalinic.JPG

Nogometaši Fiorentine izborili su plasman u 16-inu finala Europske lige nakon što su u Bakuu pobijedili Karabah 2-1, uz odličnu igru Nikole Kalinića koji je sudjelovao u akcijama za oba gola 'viola'.

Fiorentini je za nastavak europske sezone trebao barem bod, no 'viole' su upisale tri boda osvojivši tako prvo mjesto u skupini.

Gosti su poveli u 60. minuti golom Matiasa Vecina na asistenciju Nikole Kalinića koji je ušao u igru osam minuta ranije. Izjednačio je Reynaldo u 74. minuti, no samo tri minute kasnije Federico Chiesa je doveo goste u vodstvo. I kod ovog gola velike zasluge idu Kaliniću. Hrvatski napadač je u gužvi ispred gola pucao, Ibrahim Šehić je obranio, a odbijenu loptu je Chiesa pospremio u mrežu. Mladi 19-godišnji napadač sin je poznatog talijansko nogometaša Enrica Chi...

25. travanj 2024 11:05