Strani nogometMilan - Inter 2:2

Hrvati dominirali u talijanskom derbiju: fantastični Perišić golom u sudačkoj nadoknadi spasio 'nerazzure'

21. studenog 2016. - 00:03

U jednom od najvećih derbija talijanskog nogometa, poznatom i kao "Derby della Madonnina" Milan i Inter su na San Siru odigrali 2-2, a za Inter je izjednačujući pogodak postigao Ivan Perišić u sudačkoj nadoknadi utakmice.

Domaćin je poveo u 42. minuti sjajnim pogotkom Španjolca Susa na asistenciju Giacoma Bonaventure. Izjednačio je Antonio Candreva još ljepšim pogotkom u 53. minuti. Akciju je započeo naš Ivan Perišić koji je iz auta uposlio Candrevu, a ovaj povukao loptu te sjajno opalio s više od 20 metara. No, radost 'Nerazzurra' kratko je trajala jer je Suso pet minuta kasnije zabio svoj drugi gol na utakmici. Španjolca je nesebično uposlio Bacca. Kada se već činilo kako će Milan upisati pobjedu, Perišić je u gužvi pred vratima zabio za 2-2.