Džeko Grku skinuo gaće i poručio: Jedva ih čekam u Zenici!

Piše SN
14. studenog 2016. - 10:10
papadopulos

BiH je u skupini H u sklopu kvalifikacija za nogometno Svjetsko prvenstvo2018. u nedjelju odigrala ludu utakmicu u Ateni (1:1). Pjanić i društvo su bili blizu pobjede, poveli su već u 32. minuti kada je Pjanić izveo slobodni udarac, a lopta se od stative odbila u vratara Karnezisa i završila u mreži, pišu Sportske novosti.

U nervoznoj utakmici s dva crvena kartona Grčka je izjednačila u petoj minuti sudačke nadokande golom Tzavellasa (90+5).

Ipak, osim pogodaka važno je izdvojiti i jedan zanimljiv detalj petanestak minuta prije kraja utakmice kada prilikom jednog naguravanja Papadopoulos složio Džeku na zemlju. BiH reprezentativac je potom potpuno izgubio živce što je rezultiralo skidanjem hlača. U čitavom metežu, kako prenose strani mediji, Džeki je razbijena i glava predmetom ...

19. travanj 2024 23:09