Kvalifikacije: remi Italije i Španjolske, pobjeda Srbije

Piše (H), V. Babić
7. listopada 2016. - 01:06
jjjjjhhh

Nakon dva kola Hrvatska je vodeća u svojoj skupini zahvaljujući rezultatima ostalih utakmica. A obje su bile dramatične i neizvjesne, s puno golova. U Konyi su Turska i Ukrajina remizirale (2:2) nakon što su gosti vodili 2:0 golovima Jarmolenka (24.) i Kraveca (27.). Tufan je na izdahu prvog dijela vratio nadu Turcima, a Calhanoglu je s bijele točke devet minuta prije kraja poentirao za bod.
Ako Ukrajinci mogu žaliti za pobjedom, što će tek onda reći Finci. Oni su u gostima kod Islanda vodili 2:1 sve do 90. minute, a kući se vraćaju - praznih ruku! U 90. je Finnbogason poravnao, a u šestoj minuti sudačke nadoknade R. Sigurdsson je pogodio za veliki preokret

A čudesni su ti Talijani. Baš pravi majstori kvalifikacija. Bili su na rubu poraza u Torinu protiv Španjolske, nisu igra...

25. travanj 2024 05:43