Strani nogometZabio Higuain

Sjajni Kalinić zabio Juventusu, ali Fiorentina ipak poražena

21. kolovoza 2016. - 01:33
Nikola Kalinic.JPG

U derbiju 1. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu pobijedio Fiorentinu 2-1, a pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić.

Juve je poveo u 37. minuti golom Samija Khedire, a 'viole' su izjednačile u 70. minuti golom hrvatskog napadača. Josip Iličić je ubacio iz kornera, a Kalinić najviše skočio i zabio glavom za 1-1. Međutim, radost gostiju kratko je trajala. Svega pet minuta kasnije novo pojačanje torinske 'Stare dame' Gonzalo Higuain je zabio za 2-1. Argentinski napadač je zabio u prvoj pravoj prilici nakon što je ušao u igru u 66. minuti umjesto našeg Marija Mandžukića.

Kalinić je igrao cijeli susret za goste, dok je Milan Badelj zamijenjen u 65. minuti.

U prvoj utakmici nove sezone talijanskog nogometnog prvenstva Roma je kao...

25. travanj 2024 08:13