Biliću remi u Rumunjskoj, gostujuća pobjeda Šahtara

Piše (H)
19. kolovoza 2016. - 01:28
biliccccccc

Nogometaši Šahtara načinili su veliki korak prema plasmanu u Europsku ligu nakon što su u prvom susretu završnog pretkola na gostovanju pobijedili turski Istanbul Basaksehir 2-1.

Golove za ukrajinski sastav zabili su Cikalleshi (41-autogol) i Kovalenko (41), dok je pogodak za turski sastav koji je izbacio Rijeku zabio Emre Berozoglu (56-11m).

Hrvatski nogometaš Darijo Srna odigrao je cijeli susret za Šahtar, dok je Eduardo igrao zadnjih 20 minuta.

Korak do plasmana u Europsku ligu je i West Ham našeg Slavena Bilića koji je u Rumunjskoj odigrao 1-1 protiv Astre. Englezi su poveli golom Noblea iz jedanaesterca u 45. minuti, a izjednačio je Alibec u 83. minuti.

Fenerbahče je na svom travnjaku uvjerljivo porazio Grasshoppers 3-0, a za švicarski sastav je cijeli susret odigrao Marko Ba...

20. travanj 2024 05:43