Strani nogometbolji od citya

Real Madrid u finalu Lige prvaka

5. svibnja 2016. - 00:41

Nogometaši Reala plasirali su se u finale Lige prvaka nakon što su u uzvratnom susretu u Madridu slavili protiv Manchester Citya s 1-0 (1-0), U prvoj utakmici u Manchesteru nije bilo golova, a Real u finalu čeka Atletico Madrid.

Real je prošao autogolom braniča Citya Fernanda u 20. minuti nakon udarca Garetha Balea. Luka Morić je započeo i odigrao vrlo dobru utakmicu za Real, a u 87. minuti ga je zamijenio Mateo Kovačić.

"Kraljevski klub" se zasluženo probio u finale jer je tijekom svih 90 minuta dominirao protiv beskrvnog i neopasnog Manchester Citya, koji može biti zadovoljan što je s Bernabeua otišao samo s jednim primljenim golom. Španjolski sastav je, posebice u drugom dijelu, propustio nekoliko sjajnih prilika i bilo bi posve nezasluženo da je engleski sastav u završnici ...

19. travanj 2024 09:56