Modrić zabio, pobjede Reala i Atletica

Piše (H)
21. travnja 2016. - 02:02

U susretu 34. kola Real Madrid je pobijedio Villarrela 3-0, a treći pogodak na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Luka Modrić.

Taj svoj drugi gol ove sezone Modrić je zabio u 76. minuti utakmice, a osim njega golove za 'kraljevski klub' zabili su još i Karim Benzema (41) te Lucas Vazquez (69).

Modrić je igrao do 79. minute, dok Mateo Kovačić nije nastupio.

U ranije odigranom susretu Barcelona je 'uništila' Deportivo 8-0, a u golijadi je s pogotkom i asistencijom sudjelovao i hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić.

Rakitić je za Barcelonu odigrao svih 90 minuta, dok je debakl Deportiva s klupe za pričuve promatrao bivši vratar hrvatske reprezentacije Stipe Pletikosa.

Madridski Atletico s minimalnih je 1-0 kao gost svladao Athletic u Bilbau, a strijelac jedinog g...

20. travanj 2024 18:17