Barca izgubila od Valencije, autogol Rakitića

18. travnja 2016. - 00:26
rakkk

Vodeći sastav španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona četvrtu utakmicu zaredom nije uspio pobijediti u Primeri, u susretu 33. kola izgubio je na svom Camp Nou od Valencije sa 1-2 (0-2), a novom neuspjehu svoje momčadi doprinio je i hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić nespretnim autogolom kojim je doveo goste u vodstvo od 1-0.

Rakitić, koji je odigrao svih 90 minuta za Barcelonu, je u 26. minuti klizećim startom pokušao blokirati ubacivanje Siqueire s lijeve strane, no lopta se od našeg reprezentativca odbila iza leđa Brava. Gosti su povećali svoju prednost u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena golom Santija Mine.

Iako se gotovo čitavu utakmicu igralo na polovici Valencije, Barcelona je uspjela tek smanjiti na 1-2, a strijelac je u 63. minuti bio Lio...

18. travanj 2024 19:16