Strani nogometPREMIERSHIP

Leicester u zadnjim sekundama izvukao remi protiv Bilića

17. travnja 2016. - 19:07

U sjajnom i dramatičnom susretu 34. kola engleskog nogometnog prvenstva Leicester City i West Ham su odigrali 2-2, a domaćin je izvukao bod golom iz jedanaesterca u petoj minuti sudačke nadoknade.

Ovim rezultatom Leicester je povećao prednost nad Tottenhamom na osam bodova, no Spursi imaju i utakmicu manje. U ponedjeljak ih očekuje gostovanje kod Stoke Citya.

Leicester je poveo golom Jameia Vardyja u 18. minuti. Kante je povukao brzu kontru uposlivši Vardyja koji je ušao u kaznerni prostor i zabio u desni kut suparničkog gola. Bio je to njegov 22. pogodak ove sezone čime se izjednačio na vrhu ljestvice najboljih strijelaca s napadačem Tottenhama Harryjem Kaneom.

Međutim, Vardy je u 56. minuti isključen zbog drugog žutog kartona što su gosti iskoristili i u posljednjih šest minu...

25. travanj 2024 14:26