Mandžukić zabio u pobjedi Juventusa na San Siru

10. travnja 2016. - 01:01
Mandzukic_Juventus

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je strijelac za Juventus koji je u susretu 32. kola Serie A kao gost svladao Milan sa 2-1 (1-1), a tom pobjedom torinski "crno-biijeli" odvojili su se na devet bodova prednosti uz utakmicu više u odnosu na drugi Napoli.

Mandžukić je pogodio za 1-1 u 27. minuti preciznim udarcem sa 15-ak metara nakon odličnog dvostrukog progravanja s Moratom. Prethodno je Milan poveo golom Alexa (18), da bi u drugom poluvremenu pobjedu Juventusu osigurao Pogba (65).

Mandžukić je odigrao čitavu utakmicu za Juventus koji sada ima 76 bodova, dok je Milan ostao šesti sa 49 bodova.

Ivan Perišić bio je asistent Mauru Icardiju za jedini pogodak u prvoj utakmici 32. kola Serie A kojim je milanski Inter kao gost svladao Frosinone sa 1-0 (0-0). ...

20. travanj 2024 13:56