Bilićev West Ham remizirao protiv Crystal Palacea

2. travnja 2016. - 20:20
Slaven Bilic

U 32. kolu Premier lige u subotu je Bilićev West Ham na domaćem terenu protiv Crystal Palacea odigrao 2-2, dok je Pato zabio u debiju za Chelsea.

U prošlom kolu "čekičari" su u zadnjoj minuti ispustili pobjedu protiv Chelseaja (završilo je 2-2), a sada su opet doživjeli istu sudbinu.

Crystal Palace je poveo u 15. minuti golom Damiena Delaneyja, ali samo tri minute kasnije argentinski veznjak Manuel Lanzini zabio je za 1-1. Bilićevi "čekičari" do kraja poluvremena rade preokret, a strijelac za 2-1 je njihov najbolji igrač Dimitri Payet u 41. minuti. No, 67. minuti West Ham ostaje s igračem manje, jer je crveni karton dobio Kouyate, a u 75. Dwight Gayle pogađa za konačnih 2-2.

Braziliski napadač 26-godišnji Alexandre Pato, zvani "patkica", zabio je u svom debiju za Chelsea koji...

19. travanj 2024 23:41