SP 2018: Argentina se revanširala Čileu za Copa Americu

Piše PSD
25. ožujka 2016. - 10:33
DI Maria

U petom kolu južnoameričkih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2018. Argentina je u Santiagu kod Čilea slavila 2:1.

U reprizi lanjskog finala Copa Americe (Čile je tada pred svojim navijačima slavio na penale) domaćin je poveo u 11. minuti golom Gutierreza, no "gaučosi" su ekspreno preokrenuli rezultat. Prvo je u 20. minuti Angel di Maria poravnao, a pet minuta kasnije Messi je namjestio gol Mercadu.

Kolumbija je golom Cardone u 90. minuti uzela sva tri boda u Boliviji, dok su Ekvador i Paragvaj te Peru i Venezuela remizirali identičnim rezultatom (2:2).

Nakon nekompletnog petog kola Ekvador vodi s 13 bodova, Argentina je četvrta s osam bodova, a Čile šesti sa sedam. Noćas će Brazil i Urugvaj u Recifeu zaključiti peto kolo, a šesto se igra 29. ožujka.

24. travanj 2024 16:03