Slavni trener šokirao svlačionicu prijetećom porukom

Piše (H)
17. ožujka 2016. - 20:04
GUARDIOLA

Bayern je sinoć na Allianz Areni kreirao veliki preokret u Ligi prvaka i prošao u četvrtfinale. Sve se promijenilo od 73. minute, minutu nakon ulaska Marija Mandžukića, a Bayern je u završnici stigao do izjednačenja i u produžetku do velike 4:2 pobjede.

Minhenski dnevnik TZ otkriva što je Guardiola poručio svojim igračima na poluvremenu utakmice.

"Rekao nam je da će nam odsjeći muda ako ovo ne dobijemo“, rekao je Thomas Müller, strijelac izjednačujućeg gola za 2:2.

"U svlačionici je bilo puno emocija. Da sam ja bio u ulozi trenera mislim da se uopće ne bih ponašao drugačije“, dodao je Müller.

Podsjećamo, Juventus je golovima Pogbe i Cuadrada vodio 2:0 sve do 73. minute, kada je Lewandowski smanjio na 2:1, dok je Müller u prvoj minuti sudačke nadoknade zabio za 2:2. U pr...

24. travanj 2024 12:17