Strani nogometLIGA PRVAKA

Barca rutinski s Arsenalom, Bayern izbacio Juve nakon produžetaka

17. ožujka 2016. - 00:11

Nogometaši Barcelone ušli su u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su i u uzvratu na Nou Campu pobijedili Arsenal s 3-1. U prvom dvoboju u Londonu europski prvak je slavio s 2-0.

Pogotke su za Barcelonu upisali Neymar (18), Luis Suarez (65)  i Leo Messi (88), dok je strijelac za Arsenal bio Mohamed Elneny (51). Hrvatski reprezentativac u dresu Barcelone Ivan Rakitić igrao je do 76. minute. Barcelona je nastavila niz od 38 uzastopnih utakmica bez poraza u svim natjecanjima, od čega su upisali 32 pobjede, dok je Arsenal na Nou Campu pokazao daleko bolju igru nego u prvoj utakmici u Londonu.

U 18. minuti Neymar je iskoristio dodavanje Suareza i s desetak metara postigao vodeći pogodak. Arsenal je ozbiljnije zaprijetio tek u 40. minuti kada Čileanac Sanchez ne koristi sjajnu priliku. No...

25. travanj 2024 13:30