Strani nogometPREMIERSHIP

Bilić zaustavio Spurse, novi kiks Arsenala

2. ožujka 2016. - 23:56
BILIC

U susretu 28. kola engleskog nogometnog prvenstva West Ham Slavena Bilića je pobijedio Tottenham 1-0 ostavši u igri za plasman u Ligu prvaka, dok su Spursi propustili priliku preuzeti vodstvo na ljestvici.

Arsenal je ponovo kiksao izgubivši na svom travnjaku od Swansea Cityja 1-2, dok je u derbiju kola Liverpool 'razbio' Manchester City 3-0.

Pogodak odluke za pobjedu Bilićeve družine postigao je Antonio u sedmoj minuti. Lanzini je izborio korner, Payet ubacio, a Antonio zabio glavom. Mladom Englezu je to bio pogodak na četvrtoj domaćoj utakmici u nizu.

U nastavku susreta 'Spursi' su pokušali barem izjednačiti, najbolju priliku imao je Harry Kane u 60. minuti, no nije zabio odbijanac s dva metra. Kane je 'nemoguće' promašio i sedam minuta kasnije. West Ham je ovom pobjedom ostao u ig...

19. travanj 2024 17:21