Strani nogometeuropska liga

Šahtar uvjerljiv, Tottenham izbacio Fiorentinu, a Villarreal zaustavio Napoli

26. veljače 2016. - 00:00
SAHTJOR

U uzvratnom susretu 16-ine finala Europske lige Tottenham je u Londonu pobijedio Fiorentinu 3-0 izborivši nastavak natjecanja nakon što je prva utakmica završila 1-1.

Golove za 'Spurse' zabili su Ryan Mason (25), Erik Lamela (63) i Gonzalo Rodriguez (82-autogol).

Nikola Kalinić je igrao cijeli susret za 'viole', dok je Milan Badelj zamijenjen u 82. minuti.

Napoli i Villarreal su odigrali 1-1 čime je španjolski sastav obranio pobjedu 1-0 iz prve utakmice. Napoli je vodio od 17. minute golom Mareka Hamšika i imao niz sjajnih prilika za drugi pogodak, no gosti su izjednačili u 59. minuti golom Pine. Ivan Strinić je igrao za Napoli do 64. minute.

Borussia Dortmund je na gostovanju pobijedila Porto 1-0 nakon što je u prvom dvoboju slavila 2-0. Pogodak odluke zabio je Pierre-Emerick Aub...

20. travanj 2024 02:39