Nogometaš sucu pokazao crveni karton

22. veljače 2016. - 14:13
tur00

Utakmicu 22. kola turskog prvenstva u kojoj je Galatasaray sa 2-1 pobijedio Trabzonspor u nedjelju obilježila su četiri crvena kartona gostujućih nogometaša i slabo suđenje suca Deniza Bitnela kojemu je nogometaš Trabzonspora Salih Dursun četiri minute prije kraja utakmice pokazao crveni karton.

Sraz Galatasaraya iz Istanbula, trenutno trećeplasirane momčadi turske Superlige, i Trabzronspora iz Trabzona, koji je deveti na ljestvici, predstavlja jedno od najveća suparništava u turskom nogometu. Gosti su poveli u prvom poluvremenu pogotkom Erkana Zengina s 11 metara, ali se u drugom dijelu utakmice situacija preokrenula.

Najprije je nogometaš Trabzonspora Hurmaci dobio u 49. minuti žuti karton, a onda deset minuta kasnije i drugi zbog čega je isključen. Situaciju s igračem više i...

19. travanj 2024 01:26