Strani nogometeuropska liga

Remi Fiorentine i Tottenhama, Borussija bolja od Porta

18. veljače 2016. - 22:09
Fiorentina

U prvom susretu 16-ine finala Europske lige nogometaši Fiorentine i Tottenhama odigrali su 1-1, Borussija Dortmund je pobijedila Porto 2-1, Villarreal je slavio protiv Napolija 1-0, dok je Midtjylland iznenadio Manchester United pobijedivši 2-1.

Tottenham je poveo u Firenzi u 37. minuti golom Nacera Chadlija iz jedanaesterca, a izjednačio je Federico Bernardeschi u 59. minuti sjajnim pogotkom sa 20-tak metara. Hrvatski reprezentativci Milan Badelj i Nikola Kalinić ušli su u igru u 62. minuti.

Villarreal je na El Madrigalu pobijedio Napoli 1-0, a pogodak odluke zabio je Denis Suarez iz slobodnog udarca u 82. minuti. Ivan Strinić je odigrao cijeli susret za talijanski sastav.

U derbiju večeri Borussija Dortmund je pobijedila Porto 2-0. Domaćin je poveo već u šestoj minuti golom Lukasz...

19. travanj 2024 18:16