Strani nogometkorejografija

Zdravko Reić: Argentinci i Nizozemci su prikazali neoprostivo malo za polufinale SP-a

10. srpnja 2014. - 13:05
U finale mundijala ide Argentina, prošla je na jedanaesterce, u finalu je čeka Njemačka. Bila je to bespoštedna, iscrpljujuća borba u kojoj je do izražaja došao strah da se ne primi gol. Prikazane je to obostrano tvrda igra u kojoj su akteri dali sve svoje snage. I jedna i druga momčad je prethodno u četvrtfinalu prošla svoju kalvariju dugu 120 minuta, sad su u polufinalu nastavili taj maraton, tako da u finalni, završni meč protiv Njemačke dolaze potpuno iscijeđeni. Ispada da je od početka to bila utakmica usmjerena na 0:0.

Dakle, druga polufinalna utakmica između Argentine i Nizozemske protekla je u iznimno opreznoj igri, bez rizika, s mnogo duela, ono prsa o prsa uz napomenu da je to bilo vrlo korektno nadjačavanje. Zanimljivo najprije u prvih 45 minuta bez prave prilik...
16. travanj 2024 19:16