Portugal s oporavljenim Cristianom Ronaldom razbio Irsku

11. lipnja 2014. - 11:29
U posljednjoj prijateljskoj utakmici prije početka Svjetskog prvenstva u Brazilu nogometaši Portugala razbili su s oporavljenim Cristianom Ronaldom reprezentaciju Irske 5-1.

Nakon problema s ozljedom koljena i zadnje lože, zbog čega se sumnjalo da bi mogao propustiti otvarajuću utakmicu Svjetskog prvenstva njegove reprezentacije protiv Njemačke, Cristiano Ronaldo zaigrao je protiv Irske od 1. minute, te je ostavio uistinu sjajan dojam. Nije postigao pogodak ni upisao asistencije, ali je sudjelovao u dvije akcije za gol. Igru je napustio u 65. minuti.

Portugal je poveo nakon manje od dvije minute igre u prvom poluvremenu, nakon milimetarski točnog ubacivanja s desne strane Silvestrea Varele i mirnog poentiranja glavom Huga Almeide. U 20. je minuti Cristiano Ronaldo krasno petom proig...
18. travanj 2024 22:31