Strani nogometnedostaje mu utakmica

Neymar: Za Hrvatsku ću biti u savršenom fizičkom stanju

4. lipnja 2014. - 12:34
Barcelonin napadač Neymar (22) priznao je da se još uvijek ne osjeća maksimalno spremnim, ali i da bi se to trebalo promijeniti do početka Svjetskog prvenstva čiji je domaćin njegov Brazil.

U utorak su brazilski nogometaši u prijateljskoj utakmici u Goianiji bili bolji od Paname s 4-0, a prvi je pogodak postigao upravo Neymar iz slobodnog udarca. Kasnije su se u strijelce upisali i Dani Alves, Hulk i Willian i odveli Brazil do osme uzastopne pobjede.

Neymar je u posljednjim tjednima sezone imao problema s ozljedom stopala, tako da na pripreme nije stigao potpuno spreman. Ipak, izbornik Luiz Felipe Scolari ga je protiv Paname držao na terenu svih 90 minuta.

- Još uvijek nisam potpuno spreman. Nedostaje mi utakmica, a poslije 90 minuta protiv Paname sam osjećao mali umor. No, do utak...
26. travanj 2024 00:14