Strani nogometBIH - MEKSIKO 1:0

Sušić pokazao Kovaču kako srediti Meksikance

4. lipnja 2014. - 10:10
Pred 60.000 gledatelja na Soldier Fieldu u Chicagu noću s utorka na srijedu, zapravo u rano jutro, Zmajevi od Bosne pobijedili su Meksikance 1:0 pogotkom Hajrovića u 43. minuti. Akciju je inicirao Lulić a ofenzivni lijevi bočni Salihović u kaznenom prostoru otišao do korner-crte pa zavrnuo u sredinu gdje na osam metara okomoto na vrata loptu dočekuje Hajrović i lako poentira lijevom nogom!

Prvi je to poraz izbornika Herrere u osmoj utakmici mandata. Sigurno taj nestašni prgavac nosi gorke uspomene s meča kojeg je izabrao da bi BiH glumila Hrvatsku (glumila je čak predobro!), s kojom se njegova momčad sastaje na SP-u 23. lipnja u Recifeu.

Sušićev sastav iskazo je punu ozbiljnost i zrelost. Odmah zagospodario terenom pa ne čude tri Džekine šanse u prvih deset minuta. Jedini prav...
25. travanj 2024 18:55