Strani nogometDRUGO POLUVRIJEME ZA ZABORAV

Engleska i Francuska u Donjecku podijelili bodove, oba izbornika zadovoljna ishodom

11. lipnja 2012. - 21:52
U susretu 1. kola D skupine EURA u Donjecku su nogometaši Francuske i Engleske odigrali 1:1 (1:1). Za Englesku je pogodio Joleon Lescott (30), a za Francusku je zabio Samir Nasri (39). U ovoj skupini kasnije igraju domaćin Ukrajina i Švedska.

Bila je to tvrda utakmica, u kojoj su obje reprezentacije pokazale malo. Francuzi su imali nešto više inicijative, a Englezi su bili jedino opasni nakon prekida.

Iako su Francuzi imali inicijativu na početku susreta, prvi su do prigode došli Englezi. U 15. minuti Ashley Young je dobrim pasom doveo Milnera u stopostotnu priliku. Milner je zaobišao vratara, ali je promašio nebranjeni gol.

Englezi su poveli u 30. minuti iz prekida. Gerrard je ubacio na drugu statitvu, a stoper Lescott glavom je pogodio mrežu.