Strani nogometteško stradanje

Bivši dinamovac priredio vatreni doček Velikom Žutom s dva gola, pojačanje iz Hrvatske završilo u svlačionici

Piše Dražen Antolić/SN
18. siječnja 2020. - 19:49

Robert Prosinečki grozno je debitirao na povratku u tursku ligu. Na gostovanju kod Alanyaspora poražen je 5:1. Uzeo je momčad na posljednjem mjestu ljestvice s planom da je spasio od ispadanja. Sada se čini da će to biti vrlo težak posao.

U utakmici 18. kola golem obol stradanju Prosinečkog dao je nekadašnji napadač Dinama Junior Fernandes, autor dva gola. Iako je ušao tek u 68. minuti.

Mario Šitum igrao je cijeli susreta za Kayserispor, a Zoran Kvržić nije se proslavio, dobio je izravni crveni karton u 45. minuti. Sudac mu je prvo dao žuti, ali nakon intervencije VAR-a izvadio je crveni, zbog vrlo opasnog starta. Njih dvojicu Žuti je doveo da pojačaju Kayerispor.

Prosinečki je u kup-susretu igrao s Fenerbahčeom doma 0:0 i to mu je dalo samopouzdanja, ali prvo gostovan...

20. travanj 2024 12:54