Rukometstručno oko

Legendarno krilo prokomentirao je dramatičnu rukometnu završnicu: Najvažnije je da smo pobijedili premda nismo igrali dobro

Piše Toni Bilić
19. siječnja 2020. - 08:56

Vratili smo se iz mrtvih, najvažnije je da smo pobijedili premda nismo igrali dobro, a to je vrlina velikih momčadi. Nijemci su se pokazali u dobrom svjetlu, njihov vratar Wolff je bio na visokoj razini, a mi smo se tražili, mučili do zadnjih deset minuta, kada se igralo gol za gol. Čestitke Karačiću na tituli igrača utakmice, no ja bih izabrao Duvnjaka, mislim da je on u završnici u obrani učinio da se Nijemci osjećaju nesigurno, nakon što je ukrao par lopti, što nam je omogućilo i lake golove. Naša obrana nije bila loša, a vratarima se potrefio dan kad im nije išlo, do tih zadnjih desetak minuta Šego i Ašanin su imali zajedno samo par obrana, no proradili su kad je bilo najpotrebnije. Ašanin je kod 21:22 obranio zicer i omogućio nam izjednačenje, da su Nijemci otišli na plus dva, igra...

25. travanj 2024 08:08