Rukometne događa se to često

Potez godine dubrovačkog braniča: za pobjedu svojih Knicksa dvije sekunde prije kraja susreta zalijepio 'bananu' Jamesu

17. ožujka 2019. - 22:59
2019-03-17T185055Z_1642601049_NOCID_RTRMADP_3_NBA-LOS-ANGELES-LAKERS-AT-NEW-YORK-KNICKS.JPG

Hrvatski košarkaš Mario Hezonja odigrao je jednu od najboljih utakmica sezone u dresu New York Knicksa koji su u nedjelju u svom Madison Square Gardenu ostvarili jednu od rijetkih pobjeda svladavši Los Angeles Lakerse sa 124-123, on je za 36 minuta provedenih u igri postigao 17 koševa (šut za dva 3-6, trica 1-2, slobodna bacanja 8-8), osam skokova te po jednu asistenciju, osvojenu loptu i blokadu.

Knicksi su u svojoj 70. utakmici ove sezone ostvarili tek 14. pobjedu do koje su stigli 13-1 serijom u posljednjih 3:45 minuta kojom su zaostatak 111-122 pretvorili u pobjedu 124-123. U toj seriji Hezonja je sudjelovao tricom za smanjenje na 116-122, a u posljednjem je napadu gostiju blokirao šut LeBrona Jamesa dvije sekunde prije isteka vremena.

Domaće je u vodstvo 124-123 doveo Emmanu...

20. travanj 2024 03:44