Rukometgost komentator

Metličić: Zabranio bih napade sa sedmoricom, primamo previše golova na prazan gol

Piše T. B.
21. siječnja 2019. - 08:43

Igrali smo loše, pogotovo u prvom poluvremenu, previše se riskiralo napadajući sedam na šest. Teško je reći jesmo li podcijenili Brazilce, možda smo ušli s mišlju ‘nisu oni na top razini’, to može podsvjesno ući u psihu.

Kad se ne uđe sa sto posto i krene loše, onda je teško vratiti se. Taktički smo se loše pripremili, u napadu nismo pronalazili rješenje za brazilsku obranu - prokomentirao je Petar Metličić poraz rukometaša od Brazila.

Šege nije bilo nigdje

Prvo poluvrijeme je bilo stvarno loše, i u samom početku smo imali problema igrajući šest na šest protiv njihove obrane 4-2. Onda smo pokušali napadati sa sedmoricom, nedavno sam izjavio da bih zabranio takve napade i ovo sinoć je bio najbolji primjer zašto bih to učinio. Previše smo golova primili na prazan gol na...

23. travanj 2024 19:44