Rukometčetvrta pobjeda

SP rukomet: Hrvatska lako protiv Bahreina

16. siječnja 2019. - 20:46
fddddd

Hrvatska rukometna reprezentacija nastavlja nizati pobjede na svjetskom prvenstvu u Njemačkoj i Danskoj nakon što je u susretu 4. kola B skupine pobijedila Bahrein sa 32-20 (19-9) upisavši i četvrtu pobjedu.

Pitanje pobjednika bilo je poznato i prije ove utakmice, no 'kauboji' su to trebali potvrditi i na terenu. I nije bilo nikakvog iznenađenja.

Izbornik Lino Červar iskoristio je ovu utakmicu kako bi odmorio glavne igrače, pa tako Marin Šego, Domagoj Duvnjak, Luka Stepančić, Igor Karačić i Željko Musa nisu igrali niti minute, dok je Zlatko Horvat dobio 'mrvice'. Nakon što je propustio posljednje dvije utakmice Luka Cindrić je zaigrao u prvih 16 minuta.

Bez previše potrošnje i s igračima iz drugog plana Hrvatska je već nakon prvog poluvremena imala 10 golova prednosti (19-9)...

26. travanj 2024 00:48