RukometHEP Croatia Cup

Rukometaši u odličnom drugom dijelu nadigrali Crnu Goru

4. siječnja 2019. - 23:27
hrvatska_crna_gora44-040119

Hrvatski rukometaši nadigrali su Crnu Goru s 34:22 u pripremnoj utakmici na HEP Croatia Cupu u Poreču.

Nakon što su na poluvremenu imali samo dva gola prednosti (14:12), u nastavku su se naši reprezentativci razigrali te došli do uvjerljive pobjede. Hrvatska je vodila cijelu utakmicu, već u 7. minuti imali smo tri gola prednosti (6:3), u 16. minuti bilo je već i 10:6, onda smo do pred kraj prvog dijela održavali tu razliku, da bi se Crnogorci pred odmor približili na samo dva gola. Još je Šego u zadnjim trenucima obranio da nam se prednost ne smanji na jedan gol.

Međutim, naši su reprezentativci u nastavak ušli puno žustrije, izbornik Červar promijenio je obranu iz 6-0 u 5-1 i Crna Gora je u prvih više od šest minuta ostala bez gola. Za to vrijeme Hrvatska je napravila seriju 5...

23. travanj 2024 23:52