Rukometdomaćini u osijeku

Liga prvaka: Zagrebaši poraženi nakon drame

17. rujna 2018. - 00:25
zagreb_szeged-160918-29

Rukometaši PPD Zagreba u susretu su 1. kola skupine B Lige prvaka kao domaćini u Osijeku izgubili od mađarskog Pick-Szegeda sa 23-24 (12-9).

Hrvatski se prvak protiv favoriziranog protivnika držao u rezultatskom priključku sve do samoga kraja, bio nadomak osvajanja boda, no 15 sekundi prije kraja Valentino Ravnić nije uspio s lijevog krila svladati Marina Šegu da bi igrači Szegeda do kraja susreta uspjeli zadržati loptu.

Pogodak za konačnih 24-23 za Szeged postigao je Richard Bodo minutu i 10 sekundi prije isteka vremena i to u trenucima kada su ruke sudaca bile podignute u zrak u znak prijetnje oduzimanja lopte zbog pasivnog napada.

Zagreb je do najveće prednosti od tri gola razlike stigao krajem prvog poluvremena, no uslijedio je vrlo loš ulazak u nastavak kojega je Szeged isko...

19. travanj 2024 05:58