Rukometnakon produžetka

Sve je isto kao i lani: rukometašice Gyora obranile europski naslov

14. svibnja 2018. - 13:37
2018-05-13T184914Z_1913138619_RC16B32B7F50_RTRMADP_3_HANDBALL-FINAL-GYO-VAR-WOMEN.JPG

Rukometašice Gyori Audi ETO KC obranile su naslov europskih prvakinja nakon što su finalu u Budimpešti nakon produžetka pobijedile skopski Vardar 27-26 (20-20).

Bila je to repriza lanjskog finala kada su mađarske rukometašice također slavile nakon produžetka.

I ovoga puta gledali smo izjednačenu borbu, a Vardar je u posljednjim trenucima produžetka imao kontru za izjednačenje, ali je Eva Kiss obranila udarac s crte hrvatske rukometašice Andreje Čanađije.

Gyori je bolje ušao u utakmicu, nakon šest minuta je vodio 4-1, a nakon polovice prvog dijela 7-4. Vardar je u 25. minuti izjednačio na 7-7, u idućoj minuti i stigao do prvog vodstva (8-7), no prvo poluvrijeme je završilo bez pobjednika (9-9).

Vardar je početnim minutama nastavka stigao do dva gola prednosti (11-9, 13-11...

18. travanj 2024 16:03