RukometVardaru četvrti naslov u SEHA ligi

Hrvatski prvak u finalu regionalne lige pružio odličan otpor aktualnom europskom prvaku

16. travnja 2018. - 00:04

Rukometaši Zagreba nisu uspjeli osvojiti naslov pobjednika regionalne SEHA lige, bolji od njih je u finalu završnog turnira igranog u Skoplju bio branitelj naslova i domaćin Vardar sa 26-24 (14-13).

Najefikasniji u sastavu PPD Zagreba bio je Zlatko Horvat s osam golova, Valentino Ravnić, Domagoj Pavlović i Damir Bičanić su dodali po tri, dok su Luka Cindrić i Dainis Kristopans sa po pet pogodaka predvodili Vardar.

Hrvatski prvak je u finalu regionalne lige pružio odličan otpor aktualnom europskom prvaku na njegovom terenu. Imao je PPD Zagreb aktivan rezultat sve do posljednjih 10-ak minuta utakmice iako niti u jednom trenutku dvoboja nije vodio.

Najbliži prednosti zagrebački je sastav bio sredinom drugog poluvremena kada se kod rezultata 19-19 obranio i imao priliku za protunapa...

19. travanj 2024 18:36