RukometVratio se Lino

Dramatična završnica u Ljubljani: Musa pogodio vratnicu, Karačić zabio sa zvukom sirene, ali suci nisu priznali gol

26. listopada 2017. - 23:18
slovenija_hrvatska1-261017

U prijateljskoj utakmici rukometaši Hrvatske su u četvrtak u Ljubljani protiv Slovenije odigrali 26-26 (14-13), s tim da je ostalo dvojbeno je li pogodak Karačića, koji je mogao donijeti pobjedu "kaubojima", postignut prije isteka vremena.

Iako se radilo o prijateljskoj utakmici obje reprezentacije su igrale vrlo angažirano u obrani. U prvom poluvremenu najveća prednost dosegla je dva pogotka, Slovenije ju je imala na početku, a Hrvatska u nekoliko navrata u drugom dijelu prvog poluvremena. Na odmor su rukometaši Hrvatske otišli sa vodstvom 14-13.

Nakon prvih pet minuta nastavka Hrvatska je vodila sa 16-13. Prednost je mogla biti i veća, ali je slovenski vratar Urban Lesjak u tom razdoblju skinuo tri 'zicera'. Do kraja poluvremena Slovenci su stalno bili u zaostatku od jednog ili...

16. travanj 2024 16:55