Rukometslovenci nemoćni

Francuzi prvi finalisti Svjetskog rukometnog prvenstva!

26. siječnja 2017. - 23:30
fraslo.JPG

Prvi polufinalni susret Svjetskog rukometnog prvenstva između Francuske i Slovenije završio je pobjedom domaćina 31:25. O samom susretu u pariškom Bercyju najviše govori da Slovenija nije vodila ni u jednom trenutku utakmice, a jedino izjednačenje na utakmici bilo je pri rezultatu 1:1.

Les Expertsi su na poluvrijeme otišli s tri pogotka prednosti, iako su u 29. minuti vodili čak i pet. U prvom dijelu najistaknutiji pojedinac bio je Valentin Porte kod Francuza s četiri pogotka, dok je Slovence na životu držao Dolenec s pet pogodaka. Držali su se naši susjedi na zaostatku od dva do četiri pogotka dobar dio drugog poluvremena, a do najveće prednosti od šest pogodaka domaćini su stigli u 46. minuti nošeni sjajnim Remilijem i probuđenim Karabatićem.