Rukometmađarska - hrvatska 28:31

Kauboji pobijedili i praktički osigurali najmanje drugo mjesto u skupini!

14. siječnja 2017. - 23:30
RUKOMET SP 2017 MADJARSKA

U drugom kolu Svjetskog prvenstva u rukometu reprezentacija Hrvatske je svladala Mađarsku rezultatom 31:28. Tvrdo i izjednačeno prvo poluvrijeme završilo je 11:11, iako su Mađari imali i +4. U drugom poluvremenu Kauboji su zaigrali puno ozbiljnije i stigli do vrijednih bodova kojima su praktički osigurali drugu poziciju u skupini, i u međusobnom susretu s Njemačkom će odlučiti o pobjedniku skupine.

Najbolji strijelac Hrvatske bio je Manuel Štrlek sa šest pogodaka, a ugodno su iznenadili Šebetić i Mamić koji su zabili po četiri. Standardno dobar bio je Duvnjak koji je povukao kada je bilo najpotrebnije.

Kod Mađara najviše su se istaknuli Lekai i Balogh, a ni sjajna večer Miklera nije ih uspjela spasiti od novog poraza.

Idući susret igramo protiv Bjelorusije u ponedjeljak u...

18. travanj 2024 19:47