Četvrtfinale rukometne LP: Remi nade za Zagreb CO

29. ožujka 2009. - 21:29

Tonči Valčić i Gorazd Škof spasili su CO Zagreb od poraza u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka protiv njemačkog Kiela. Valčić je petnaestak sekundi prije kraja zabio izjednačujući pogodak, a Škof u posljednjem napadu Kiela obranio udarac Marcusa Ahlma.

Kakav će problem Zagrepčani imati s najboljim vratarom svijeta Thierryjem Omeyerom, pokazalo se već u prvoj minuti kad je Francuz obranio sedmerac Kiri Lazarovu, a do kraja utakmice sakupio je 16 obrana. Jednu, ali izuzetno vrijednu, dodao je 38-godišnji Bruno Martini kojeg je Kiel vrati iz mirovine ostavši bez drugog vratara. On je također Lazarovu obranio sedmerac deset minuta prije kraja utakmice kod vodstva Kiela 23:21, ali je u završnici Zagreb ipak uspio dostići prednost njemačke momčadi i na uzvrat ide s nadom kako...

19. travanj 2024 14:16