Brazil šokirao Srbiju, Makedonci Poljake

19. siječnja 2009. - 20:25

Sjajni Lazarov (13 golova) i Angelov odveli su Makedoniju do druge, velike pobjede nad Poljacima, jednim od pritajenih favorita prvenstva.

Kao i u prvim utakmicama, Lazarov i Angelov bili su junaci pobjede, no, ovog puta imali su i bolju pratnju ostatka momčadi - Aluševskog, Mojsovskog, čak i Lazarova mlađeg te iskusnog kružnog napadača Dimovskog.

Prvo poluvrijeme bilo je iznimno izjednačeno, Poljska je vodila samo jednom kod 8:7.

Na odmor Makedonci odlaze s golom prednosti, a u nastavku je još i podižu na 2-3 gola. Deset minuta prije kraja, Lazarov postiže svoj 11. pogodak za velikih 25:20. U posljednjih 10 minuta gledamo čak 14 pogodaka.

Poljaci prvo smanjuju na tri gola, potom se i približavaju na samo dva razlike, ali četiri minute prije kraja, Makedonija ima velika četiri po...

19. travanj 2024 23:05