Kuvajt poslužio kao trening susret uoči ozbiljnih utakmica (FOTOGALERIJA)

18. siječnja 2009. - 22:57

Očekivana i lagana pobjeda Hrvatske! Slabi Kuvajćani nisu se ni mogli nadati nekom iznenađenju jer kvaliteta je nedvojbeno na strani hrvatskih rukometaša. Međutim kako naši nemaju karakter nikoga razbiti do kraja, kao što je Španjolska pobijedila Kuvajt dan ranije s 30 razlike, Hrvati su se zaustavili na na +19 pogotka.

Na samom početku, u prvih pet minuta, vidjeli smo jako dobru igru Hrvatske u napadu, ali istovremeno i  katastrofalnu igru u obrani. Kuvajćani su bez ikakavog problema šutevima iz vanka pronalazili put do gola na kojem je bio Venio Losert, i imali za njih odličan rezultat (4:4).

Do desete minute ništa se nije promijenilo i dalje su rukometno slabi rukometaši Kuvajta lagano prolazili pokraj naše obrane, ali je Hrvatska imala minimalno vodstvo (7:6). Međutim, t...

16. travanj 2024 20:40