Ostalobilandžić junak

Senzacija u Omišu! Olmissum izbacio Novo Vrijeme i ostvario najveći trijumf u povijesti kluba

17. studenog 2019. - 09:51

Čudo se dogodilo, Olmissum je boljim izvođenjem penala izbacio Novo Vrijeme Apfel u osmini finala Kupa!

Vrgorcu i Squareu, koje su svladali u domaćem prvenstvu, pridodali su najvrjedniji skalp, jer prolaz protiv dvostrukog aktualnog prvaka Hrvatske baš je to. Prošle sezone u istoj fazi natjecanja Omišani su protiv Makarana ispustili vodstvo 4:2, no ovaj su put proslavili najveći trijumf u povijesti kluba.

Gosti su poveli već u drugoj minuti golom njihova najboljeg strijelca Kazazića, a deset minuta kasnije izjednačio je Sekulić. To je bilo to što se tiče golova. Nakon isteka 40 minuta prišlo se izvođenju penala u kojima je odlučila treća serija. Kod domaćina su zabili Juretić, Kustura i Horvat, a kod gostiju Bajrušović i Osredkar prije nego što se u junaka pretvorio domaći vratar B...

19. travanj 2024 06:18